RWR82S80R6FRRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR82S80R6FRRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR82S80R6FRRSL |
Beskrivelse | RES 80.6 OHM 1.5W 1% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 80.6 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR82S80R6FRRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±20ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |