RWR82S3R57FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
3.57 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR82S3R57FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR82S3R57FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR82S3R57FRRSL
Beskrivelse
RES 3.57 OHM 1.5W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR82S3R57FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)