RWR82S1R20FRS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.2 Ohms ±1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR82S1R20FRS70
DigiKeys varenummer
RWR82S1R20FRS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR82S1R20FRS70
Beskrivelse
RES 1.2 OHM 1.5W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR82S1R20FRS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)