RWR82S1R00BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
1 Ohms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR82S1R00BSB12
DigiKeys varenummer
RWR82S1R00BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR82S1R00BSB12
Beskrivelse
RES 1 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR82S1R00BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)