RWR82N3920BSS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
392 Ohms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR82N3920BSS70
DigiKeys varenummer
RWR82N3920BSS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR82N3920BSS70
Beskrivelse
RES 392 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR82N3920BSS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)