RWR82N2400BSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
240 Ohms ±0,1% 1,5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR82N2400BSBSL
DigiKeys varenummer
RWR82N2400BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR82N2400BSBSL
Beskrivelse
RES 240 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,078" diam. x 0,312" L (1,98mm x 7,92mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)