RWR81SR825FRS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
825 mOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81SR825FRS70
DigiKeys varenummer
RWR81SR825FRS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR81SR825FRS70
Beskrivelse
RES 0.825 OHM 1W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81SR825FRS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)