RWR81S9R50DRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
9.5 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S9R50DRBSL
DigiKeys varenummer
RWR81S9R50DRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S9R50DRBSL
Beskrivelse
RES 9.5 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S9R50DRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)