RWR81S5110FSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
511 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S5110FSRSL
DigiKeys varenummer
RWR81S5110FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S5110FSRSL
Beskrivelse
RES 511 OHM 1W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S5110FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)