RWR81S4R99DSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
4.99 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S4R99DSBSL
DigiKeys varenummer
RWR81S4R99DSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S4R99DSBSL
Beskrivelse
RES 4.99 OHM 0.5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S4R99DSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)