RWR81S4420BSS70 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR81S4420BSS70-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR81S4420BSS70 |
Beskrivelse | RES 442 OHM 1W 0.1% WW AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 21 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 442 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR81S4420BSS70 Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±20ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens S (0,001%) |