RWR81S2R21DRB12
DigiKeys varenummer
RWR81S2R21DRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S2R21DRB12
Beskrivelse
RES 2.21 OHM 0.5% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.21 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR81S2R21DRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)