RWR81S22R0DRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
22 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S22R0DRRSL
DigiKeys varenummer
RWR81S22R0DRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S22R0DRRSL
Beskrivelse
RES 22 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S22R0DRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)