RWR81S16R7BRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
16.7 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S16R7BRBSL
DigiKeys varenummer
RWR81S16R7BRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S16R7BRBSL
Beskrivelse
RES 16.7 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S16R7BRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)