RWR81S1100BSS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
110 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81S1100BSS70
DigiKeys varenummer
RWR81S1100BSS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR81S1100BSS70
Beskrivelse
RES 110 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81S1100BSS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)