RWR81NR604FSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
604 mOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81NR604FSB12
DigiKeys varenummer
RWR81NR604FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81NR604FSB12
Beskrivelse
RES 0.604 OHM 1W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81NR604FSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)