RWR81NR499DMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Opgradering
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
499 mOhms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81NR499DMBSL
DigiKeys varenummer
RWR81NR499DMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81NR499DMBSL
Beskrivelse
RES 0.499 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81NR499DMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)