RWR81N52R4FMB12
DigiKeys varenummer
RWR81N52R4FMB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81N52R4FMB12
Beskrivelse
RES 52.4 OHM 1W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
52.4 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)