RWR81N4R02BRS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.02 Ohms ±0,1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR81N4R02BRS70
DigiKeys varenummer
RWR81N4R02BRS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR81N4R02BRS70
Beskrivelse
RES 4.02 OHM 1W 0.1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR81N4R02BRS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)