RWR81N47R0DRBSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RWR81N47R0DRBSL-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RWR81N47R0DRBSL |
Beskrivelse | RES 47 OHM 1W 0.5% WW AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 47 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RWR81N47R0DRBSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Induktionsfri |
Mfr | Temperaturkoefficient ±20ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 250°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |