RWR81N3R74DRB12
DigiKeys varenummer
RWR81N3R74DRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR81N3R74DRB12
Beskrivelse
RES 3.74 OHM 1W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.74 Ohms ±0,5% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR81N3R74DRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,085" diam. x 0,250" L (2,16mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)