RWR80SR453DSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
453 mOhms ±0,5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80SR453DSB12
DigiKeys varenummer
RWR80SR453DSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80SR453DSB12
Beskrivelse
RES 0.453 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80SR453DSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)