RWR80S47R0FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
47 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S47R0FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR80S47R0FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S47R0FRRSL
Beskrivelse
RES 47 OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S47R0FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)