RWR80S3830BSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
383 Ohms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S3830BSRSL
DigiKeys varenummer
RWR80S3830BSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S3830BSRSL
Beskrivelse
RES 383 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S3830BSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)