RWR80S3161BSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
3.16 kOhms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S3161BSB12
DigiKeys varenummer
RWR80S3161BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S3161BSB12
Beskrivelse
RES 3.16K OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S3161BSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)