RWR80S27R4FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
27.4 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S27R4FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR80S27R4FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S27R4FRRSL
Beskrivelse
RES 27.4 OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S27R4FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)