RWR80S2491FMB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 475
Datablad
På lager: 0
Opgradering
Opgradering
2.49 kOhms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S2491FMB12
DigiKeys varenummer
RWR80S2491FMB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S2491FMB12
Beskrivelse
RES 2.49K OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S2491FMB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
M (1%)