RWR80S2101DSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.1 kOhms ±0,5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S2101DSRSL
DigiKeys varenummer
RWR80S2101DSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S2101DSRSL
Beskrivelse
RES 2.1K OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
27 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S2101DSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)