RWR80S1670DRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
167 Ohms ±0,5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S1670DRRSL
DigiKeys varenummer
RWR80S1670DRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S1670DRRSL
Beskrivelse
RES 167 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S1670DRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)