RWR80S1011BSB12
DigiKeys varenummer
RWR80S1011BSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S1011BSB12
Beskrivelse
RES 1.01K OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.01 kOhms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR80S1011BSB12 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)