RWR80S1001FRS73
DigiKeys varenummer
RWR80S1001FRS73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S1001FRS73
Beskrivelse
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
1 kOhms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR80S1001FRS73 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)