RWR80S1001FMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 230
Datablad
På lager: 108
Opgradering
På lager: 0
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
På lager: 90
1 kOhms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80S1001FMBSL
DigiKeys varenummer
RWR80S1001FMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80S1001FMBSL
Beskrivelse
RES 1K OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80S1001FMBSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
M (1%)