RWR80NR249DSS73 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
249 mOhms ±0,5% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80NR249DSS73
DigiKeys varenummer
RWR80NR249DSS73-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR80NR249DSS73
Beskrivelse
RES 0.249 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80NR249DSS73 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)