RWR80N6810BSBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
681 Ohms ±0,1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80N6810BSBSL
DigiKeys varenummer
RWR80N6810BSBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80N6810BSBSL
Beskrivelse
RES 681 OHM 2W 0.1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80N6810BSBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)