RWR80N2R80FRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.8 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80N2R80FRB12
DigiKeys varenummer
RWR80N2R80FRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80N2R80FRB12
Beskrivelse
RES 2.8 OHM 2W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80N2R80FRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)