RWR80N14R7FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
14.7 Ohms ±1% 2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR80N14R7FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR80N14R7FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR80N14R7FRBSL
Beskrivelse
RES 14.7 OHM 2W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR80N14R7FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,094" diam. x 0,406" L (2,39mm x 10,31mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)