RWR78S5R11BRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.11 Ohms ±0,1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S5R11BRRSL
DigiKeys varenummer
RWR78S5R11BRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S5R11BRRSL
Beskrivelse
RES 5.11 OHM 10W 0.1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S5R11BRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)