RWR78S5360FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
536 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S5360FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR78S5360FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S5360FRRSL
Beskrivelse
RES 536 OHM 10W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S5360FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)