RWR78S3R40FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
3.4 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S3R40FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR78S3R40FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S3R40FRBSL
Beskrivelse
RES 3.4 OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S3R40FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)