RWR78S1R00FSS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
1 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S1R00FSS70
DigiKeys varenummer
RWR78S1R00FSS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1R00FSS70
Beskrivelse
RES 1 OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S1R00FSS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±400ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)