RWR78S1930FPB12
DigiKeys varenummer
RWR78S1930FPB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1930FPB12
Beskrivelse
RES 193 OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
193 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
EDA/CAD-modeller
RWR78S1930FPB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)