RWR78S1780FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Parametrisk ækvivalent
178 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S1780FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR78S1780FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1780FRRSL
Beskrivelse
RES 178 OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S1780FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)