RWR78S16R0DRB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
16 Ohms ±0,5% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S16R0DRB12
DigiKeys varenummer
RWR78S16R0DRB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S16R0DRB12
Beskrivelse
RES 16 OHM 10W 0.5% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S16R0DRB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)