RWR78S1690FSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Parametrisk ækvivalent
169 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S1690FSB12
DigiKeys varenummer
RWR78S1690FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1690FSB12
Beskrivelse
RES 169 OHM 10W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S1690FSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)