RWR78S1540FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
154 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S1540FRRSL
DigiKeys varenummer
RWR78S1540FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1540FRRSL
Beskrivelse
RES 154 OHM 10W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S1540FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)