RWR78S1501FSB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
1.5 kOhms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78S1501FSB12
DigiKeys varenummer
RWR78S1501FSB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78S1501FSB12
Beskrivelse
RES 1.5K OHM 10W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78S1501FSB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)