RWR78N5R76FMB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.76 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78N5R76FMB12
DigiKeys varenummer
RWR78N5R76FMB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78N5R76FMB12
Beskrivelse
RES 5.76 OHM 10W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Induktionsfri
Mfr
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
M (1%)