RWR78N27R4FMB12 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
27.4 Ohms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78N27R4FMB12
DigiKeys varenummer
RWR78N27R4FMB12-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78N27R4FMB12
Beskrivelse
RES 27.4 OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR78N27R4FMB12 Modeller
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
M (1%)