RWR78N1101FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
1.1 kOhms ±1% 10W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Induktionsfri Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR78N1101FRBSL
DigiKeys varenummer
RWR78N1101FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RWR78N1101FRBSL
Beskrivelse
RES 1.1K OHM 10W 1% WW AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,375" diam. x 1,780" L (9,53mm x 45,21mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)