RWR74SR140FRS70 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
140 mOhms ±1% 5W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent Trådviklet spolemodstand
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RWR74SR140FRS70
DigiKeys varenummer
RWR74SR140FRS70-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RWR74SR140FRS70
Beskrivelse
RES 0.14 OHM 5W 1% WW AXIAL
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RWR74SR140FRS70 Modeller
Temperaturkoefficient
±650ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Størrelse/dimension
0,312" diam. x 0,875" L (7,92mm x 22,23mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)